Słupsk

Dlaczego warto wybrać firmę Krynicki Nieruchomości?

Sprzedaż nieruchomości to jedna z ważniejszych decyzji w życiu i poważne przedsięwzięcie, które dotyczy zwykle obrotu znacznym majątkiem. Większość ludzi dokonuje tego kilka razy w życiu, często w sporym odstępie czasu,  więc naturalnym jest, że za każdym razem jest to nowa nieznana droga. 

Maklerzy firmy Krynicki Nieruchomości mogą przeprowadzić Cię przez cały proces sprzedaży i upewnić, że wszystko idzie dobrze aż do najdrobniejszego szczegółu, tak aby transakcja doszła do skutku i pozostała dobrym wspomnieniem. 

Powierzenie sprzedaży swojej nieruchomości pośrednikowi postrzegane jest często jako koszt, my możemy przekonać Cię że to dobra inwestycja. Dokładając wszelkich starań aby dała maksymalny zwrot. 

Krynicki Nieruchomości od lat wyznacza nowe standardy na rynku, specjalizujemy się w sprzedaży wyłącznie nieruchomości mieszkaniowych, a w oddziałach PREMIUM sprzedajemy tylko nieruchomości o podwyższonym standardzie i nieruchomości luksusowe.  

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i dobre praktyki. Naszą ideą jest otwarte sprzedawanie nieruchomości z pełną dostępnością dla kupujących, z przejrzystymi procedurami i uczciwym podejściem do prowadzonych spraw. 

Wszystkie sprzedawane u nas nieruchomości na rynek wystawiane są z informacją „Kupujący nie płaci prowizji - Pośrednictwo opłaca sprzedający”, tym samym docieramy również do tych kupujących na rynku, którzy nie korzystają zwykle z usług klasycznych biur nieruchomości chcąc zaoszczędzić na dodatkowej prowizji. 

U nas wizytacje nieruchomości dostępne są dla kupujących bez zbędnych formalności, w myśl zasady: szybko, łatwo i przyjemnie. Wychodząc na przeciw kupującym z naszych oddziałów tworzymy nową jakość - ekskluzywne sklepy z nieruchomościami, z najlepszą obsługą i dodatkowym serwisem. 

Ten nowy na rynku, wypracowany doświadczeniem koncept pośrednictwa, silna marka firmy, oraz solidna codzienna praca naszych Maklerów stanowią podstawę, do tego aby dla naszych sprzedających wykonać wysoko wartościową usługę i w efekcie uzyskać możliwie najlepszą cenę za nieruchomość. 

Poznaj krok po kroku proces sprzedaży w naszej firmie. 

Masz pytania? Możesz stąd wysłać zgłoszenie do naszego Maklera, a on oddzwoni do ciebie z bezpłatną konsultacją.

DORADZAMY, SPRZEDAJEMY, FINALIZUJEMY

Od ponad 20 lat uczestniczymy w zakupach i sprzedaży nieruchomości.
Oferujemy tę wiedzę w indywidualnym podejściu, wszystkim tym,
którzy oczekują skutecznego pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości.

 

SZACUJEMY WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Właściwa wartość nieruchomości wynika z wielu szczegółów.
Jesteśmy profesjonalistami od badania tych szczegółów.
Analizujemy, badamy, wyliczamy, aby prawidłowo oszacować wartość.

Facebook