Słupsk

Jak pracujemy

Krynicki Nieruchomości od lat wyznacza nowe standardy na rynku. Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i wycenie nieruchomości.  

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i dobre praktyki. W pośrednictwie naszą główną ideą jest otwarte podejście do sprzedaży i kupna nieruchomości, z pełną dostępnością informacji o nieruchomościach dla naszych klientów, z przejrzystymi procedurami i uczciwym podejściem do prowadzonych spraw. W wycenie nieruchomości rzetelnie badamy i analizujemy rynek i wycenianą nieruchomość, aby prawidłowo oszacować wartość. 

Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości wystawiane są na rynku w formule „Kupujący nie płaci prowizji - Pośrednictwo opłaca sprzedający”, dając przy tym kupującym kompleksową obsługę transakcji, bez dodatkowych opłat i z pełnym serwisem jak w najlepszym salonie sprzedaży.

Dla wygody naszych klientów, wszystkie sprzedawane przez nas nieruchomości już na firmowej stronie internetowej są szczegółowo i precyzyjnie opracowane, a wizytacje wybranych do oglądu nieruchomości organizujemy zawsze z pełnym przygotowaniem i w dogodnych terminach.

To nowa jakość na rynku, wypracowana wieloletnim doświadczeniem i koncept pośrednictwa, który ma dawać klientom wygodę, wysoko wartościową usługę oraz satysfakcjonujące transakcje. 

Jakie jeszcze są powody, że warto powierzyć nam swoje sprawy związane z zakupem lub zbyciem nieruchomości możesz dowiedzieć się w kolejnych działach dla sprzedających i kupujących.

            

DORADZAMY, SPRZEDAJEMY, FINALIZUJEMY

Od ponad 20 lat uczestniczymy w zakupach i sprzedaży nieruchomości.
Oferujemy tę wiedzę w indywidualnym podejściu, wszystkim tym,
którzy oczekują skutecznego pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości.

 

SZACUJEMY WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Właściwa wartość nieruchomości wynika z wielu szczegółów.
Jesteśmy profesjonalistami od badania tych szczegółów.
Analizujemy, badamy, wyliczamy, aby prawidłowo oszacować wartość.

Facebook