Słupsk
Pokaż/ukryj formularz

Działka pod bud. 1-rodz. Dębnica Kaszubska Polna

     

Działka budowlana w centrum miejscowości, pięknie położona na wzniesieniu, odizolowana od ulicy szpalerem drzew, pełne uzbrojenie. NOWA NIŻSZA CENA!

Dębnica Kaszubska
ul. Polna

Obiekt nr: KR0869 

Działka pod bud. 1-rodz. 

Powierzchnia: 934,00 m2 


Cena: 38 000 PLN 

Cena za m2: 41 PLN / m2 

Prowizja: Pośrednictwo opłaca sprzedający
- kupujący bez prowizji.
 Uzbrojenie terenu:
Tak
Tak
Tak

Działka położona w centrum miejscowości, na początku ulicy Polnej, pomiędzy ulicą Młyńską a Kowalską. Pełne uzbrojenie w ulicy, dla działki jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Poza położeniem w centrum miejscowości działka ma też inne walory takie jak idealne ukształtowanie i położenie względem stron świata. Teren działki w większości wyniesiony jest powyżej poziomu ulicy, dając idealne miejsce na posadowienie domu na wzniesieniu z widokiem z góry na ulicę i otoczenie. Front działki znajduje się od strony północnej, przy tym jest porośnięty drzewami dodatkowo izolującymi przestrzeń działki od widoku z ulicy, działka ma kształt zbliżony do prostokąta z dłuższym bokiem w głąb działki. Teren działki jest bardzo nasłoneczniony, drzewa znajdują się od strony północnej, frontowej, z wjazdem na działkę, to daje możliwość usytuowania tarasów domu od strony południowej lub zachodniej.

OBNIŻKA CENY z 44.000 PLN na 38.000 PLN.

LOKALIZACJA: duża gminna miejscowość, położona w odległości 12 km od Słupska, miejscowość oferuje pełen zakres usług dla ludności, od przedszkoli, szkół podstawowej i gimnazjum, przychodni lekarskiej, apteki, po szeroko rozwinięty handel, w tym dyskont Biedronka, różnego rodzaju usługi i gastronomię, oraz stację benzynową, itp. jak w mieście.

KOMUNIKACJA: linie autobusowe PKS, autobusy miejskie linii 11.

Termin wydania: po podpisaniu aktu notarialnego

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Robert Krynicki Licencja nr 874.


Makler prowadzący

Robert Krynicki

+48 601 646 823


Wszystkie oferty Maklera

Kontakt

Krynicki Nieruchomości Słupsk


ul. Bema 9-10
76-200 Słupsk
tel./fax +48 59 841 16 62
Kontakt

Do góry
Facebook