Słupsk
Pokaż/ukryj formularz

Dom wolnostojący Słupsk Złota

     

Okazja! Solidny dom z warsztatem rzemieślniczym, gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności. Warsztat 83 m.kw. plus wiata 52 m.kw. TYMCZASOWO NIŻSZA CENA!

Słupsk
ul. Złota

Obiekt nr: KR0895 

Dom wolnostojący 

Ilość pokoi: 4 

Powierzchnia: 165,00 m2 

Pow. działki: 827,00 m2 


Cena: 369 000 PLN 

Cena za m2: 2 236 PLN / m2 

Prowizja: Pośrednictwo opłaca sprzedający
- kupujący bez prowizji.
 Stan techniczny: Do zamieszkania

Typowy dom rzemieślnika, połączenie wygodnego mieszkania z pracą zawodową. Solidnie wybudowany z pełnym podpiwniczeniem ok. 55 m.kw., obecnie użytkowany jako dom dwupokoleniowy, z dwoma samodzielnymi mieszkaniami po dwa pokoje z kuchniami na parterze i piętrze. Kuchnia na pietrze powstała w miejscu jednej z sypialni. Dom posiada taras na parterze, oraz dwa balkony na piętrze.

Układ pomieszczeń daje dużą swobodę nowoczesnych aranżacji i zmian funkcjonalnych w domu, do tego wysokie solidne podpiwniczenie (suche o małym zagłębieniu w gruncie, ze sporymi oknami) z dużą ilością dodatkowej powierzchni daje sporo możliwości wykorzystania niedostępnego w nowoczesnych domach bez piwnic jak np. na domowe SPA z siłownią, czy domową salę kinową.

Dom częściowo remontowany, dach i część ścian po dociepleniu, okna PCV, dobrze utrzymany.

Warsztat o pow. 83 m.kw. murowany ze stropodachem betonowym, wysokość pomieszczeń w środkowej części 3,2 m, podzielony na duży garaż 2-stanowiskowy, pomieszczenie warsztatowe, magazynek, oraz pomieszczenie biurowe. Z przodu garażu dobudowana wiata stalowa o pow. 52 m.kw. Na dachu warsztatu nadbudowany spory gołębnik który można przeznaczyć na dodatkowe cele użytkowe.

Działka podłużna, warsztat posadowiony w końcowej części przy granicy działki, dużo wysokiej zieleni oraz spora szklarnia idealnie izoluje dom od warsztatu.

Wygodna lokalizacja blisko centrum i ringu miejskiego.

W rozliczeniu możliwe małe wygodne mieszkanie dwupokojowe w dobrym miejscu w mieście.

Termin wydania: związany z zakupem mieszkania

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Robert Krynicki Licencja nr 874.


Makler prowadzący

Robert Krynicki

+48 601 646 823


Wszystkie oferty Maklera

Kontakt

Krynicki Nieruchomości Słupsk


ul. Bema 9-10
76-200 Słupsk
tel./fax +48 59 841 16 62
Kontakt

Do góry
Facebook